Internet Banking Mapa serwisu Newsletter Kariera Kontakt


Zmiany w logowaniu do Internet Bankingu

24-09-2018

Zmiany w logowaniu do bankowości internetowej

Informujemy, że od dnia 4 października 2018 r. bankowość internetowa banku przestanie być dostępna dla przestarzałych wersji przeglądarek internetowych (Internet Explorer, Firefox, Opera, Chrome itp.). W związku z tym uprzejmie prosimy o jak najszybsze zaktualizowanie używanych przeglądarek internetowych do najnowszych wersji.Zmiany te wynikają z konieczności utrzymania najwyższego poziomu bezpieczeństwa oferowanych Państwu usług.

Starsze wersje przeglądarek internetowych nie otrzymują już aktualizacji i poprawek bezpieczeństwa. Z tego względu są wyłączone z obsługi bankowości internetowej.
Poniżej podajemy minimalne wersje przeglądarek internetowych umożliwijących bezproblemowe korzystanie z bankowości internetowej.

Sekcja Informatyki BS w Łomży

P.S.
Link do pobrania ostatniej wersji przeglądarki Opera dla systemu Windows XP oraz Windows Vista http://ftp.opera.com/pub/opera/desktop/36.0.2130.65/win/Opera_36.0.2130.65_Setup.exe

 

Wróć do Aktualności

made by B85

© 2009 Bank Spółdzielczy w Łomży, STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIES, BRAK ZMIAN USTAWIEŃ PRZEGLĄDARKI OZNACZA ZGODĘ NA ICH UŻYCIE , więcej w polityce prywatności